• +48
  • kontakt@wymiana-opon-katowice.pl

Wymiana opon typu run on flat

Wymiana opon typu run on flat

Wymiana oraz serwis opon typu run on flat to szczególnie trudne zadanie.

Katowicki warsztat Autocompany – naprawa oraz wymiana opon to doświadczenie połączone z najnowszą technologią. Zatrudnieni w nim profesjonaliści są w stanie wykonać wszystkie konieczne czynności serwisowe i naprawcze zarówno przy samochodach osobowych, jak i dostawczych. Warsztat jest wyposażony w aż trzy stanowisk, praca więc przebiega możliwie jak najszybciej.

Usługi

Do świadczonych przez Autocompany usług należy sprzedaż, wymiana oraz serwisowanie opon. Usługa ta jest wykonywana przez cały rok. Używany przy tym sprzęt należy do najlepszego dostępnego na rynku. Dodatkowo posiadamy specjalną przestrzeń magazynową dla osób chcących pozostawić u nas swoje opony. Poza oponami oferujemy również serwisowanie klimatyzacji a także regeneracją podzespołów.

 Oferujemy także usługi typowo przeglądowe oraz wymianę olejów, filtrów, świec, pasków rozrządów i klinowych, tarcz oraz klocków hamulcowych, płynów, elementów zawieszenia a także układu kierowniczego i wydechowego. Dodatkowo wykonujemy usługi blacharskie i lakiernicze, takie jak naprawy powypadkowe, komputerowy dobór lakierów, lakierowanie całości oraz zaprawki uszkodzeń.

Ponadto wykonujemy także wszelkiego rodzaju naprawy, od zawieszeń, przez układy hamulcowe, sprzęgła, układy wydechowe aż po szyby w aucie. Świadczymy także pełną pomoc w usuwaniu szkód komunikacyjnych.

Wynajem aut

Auto Serwis zajmuje się również wynajmem samochodów osobowych i dostawczych. Oferujemy samochód dostępne poprzez wypożyczalnię samochodów RentCar.pl