• +48
  • kontakt@wymiana-opon-katowice.pl

Wymiana opon

Wymiana opon

Serwis Opon Katowice Autocompany

Do jednego z najstarszych katowickich serwisów opon nasz warsztat. Firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i floty oraz przedsiębiorstwa. Korzystając z wieloletniego doświadczenia naszego serwisu wulkanizacyjnego jesteśmy w stanie zaoferować zarówno sprzedaż, wymianę oraz serwis ogumienia, jak i prostowanie felg. Dodatkowo sprzedawane w warsztacie opony (zarówno nowe jak i bieżnikowane) są przeznaczone nie tylko dla pojazdów osobowych, ale także dostawczych, ciężarowych a nawet terenowych.

Personel

Warsztaty naprawy opon to duży parking, wygodne poczekalnie dla klientów oraz liczne, świetnie wyposażone stanowiska serwisowe. Cały personel składa się z najlepszych, doświadczonych fachowców, którzy cechują się nie tylko ogromną wprawą i wiedzą, ale również wysoką kulturą osobistą i uczciwością. Każdy zatrudniony fachowiec udziela nie tylko wybranych usług, ale również chętnie służy poradami. W oparciu o najlepsze dostępne wyposażenie każde zadanie jest wykonywane przez pracowników w możliwie jak najszybszym czasie.

Usługi

Do oferowanych usług należą wszelkiego rodzaju zabiegi wulkanizacyjne, które podwyższają poziom twardości ogumienia i mają znaczący wpływ na jego jakość oraz trwałość. Fachowcy dokładnie oceniają szkody mechaniczne, które powstały na oponie i dokonują koniecznych napraw. Jeśli stwierdzą, że uszkodzenie jest zbyt poważne, by dokonywać zwykłego serwisu wulkanizacyjnego, informują o tym klienta i wspólnie z nim szukają odpowiedniego rozwiązania problemu.

Ponadto w naszym warsztacie wulkanizacyjnym można dokonać jednej z najszybszych wymian opon na terenie Katowic. Dzięki użyciu nowoczesnej technologii serwisanci są w stanie wykonać tę usługę w niecałe 25 minut. Dodatkowo chętnie zajmą się również prostowaniem felg oraz pompowaniem kół azotem. W razie potrzeby istnieje również możliwość przechowania kompletu opon lub kół w specjalnie przeznaczonym do tego magazynie.