• +48
  • kontakt@wymiana-opon-katowice.pl

Wulkanizacja Katowice 24h

Wulkanizacja Katowice 24h

Pomoc drogowa to nie tylko laweta lecz warsztat samochodowy, auto laweta i wynajem aut zastępczych na czas naprawy. Nasz warsztat razem we współpracy z wypożyczalnią samochodów może zapewnić najwyższą jakość usługi dla każdego. Dlatego nasza firma stawia na szeroki wachlarz usług. Obsługujemy cały Śląsk czyli takie miasta jak: Katowice, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Bytom, Czeladź, Piekary Śląskie, Zabrze i okolice. Aby pomóc klientom w nagłych sytuacjach uruchomiliśmy również pogotowie wulkanizacyjne Katowice, działające również na terenie całego miasta.

Wulkanizacja Katowice – obsługa 24h

Prawdopodobieństwo awarii samochodu w najmniej oczekiwanym momencie przytrafiło się niejednemu kierowcy. Złapana guma, uszkodzona felga, nieodpalający zimą samochód – w tym wypadku najczęstszą przyczyną jest akumulator. Nasz zespół specjalistów nie tylko naprawi oponę, pomoże z akumulatorem lecz również zapewni auto na wynajem w sytuacji gdy nie da się naprawić samochodu „na już”.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. +48 796 738 550

Warto skontaktować się z nami i poprosić specjalistów o pomoc w znalezieniu najlepszego rozwiązania naszego problemu. Pomagamy już od kilku lat kierowcą z Katowic oraz Śląska ale od teraz zapewniamy również samochody na wynajem oraz pomoc 24h przez 7 dni w tygodniu w standardzie „door to door”.

Wymiana oraz naprawa opon

Nasze pogotowie wulkanizacyjne działa na terenie Katowic oraz okolic. Jesteśmy w stanie w czasie nie dłuższym, niż 2 godziny dojechać do klienta, naprawić opony oraz umożliwić klientowi dalszą podróż. Zakład Wulkanizacja 24h swoim obszarem działania obejmuje miasto Katowice oraz miasta ościenne na terenie Górnego Śląska.