• +48
  • kontakt@wymiana-opon-katowice.pl

Najlepszy serwis klimatyzacji na rynku! Katowice

Najlepszy serwis klimatyzacji na rynku! Katowice

Oferujemy klientom najlepiej realizowany serwis i konserwację urządzeń klimatyzacji. Firma zajmuje się serwisowaniem urządzeń, podzespołów i systemów klimatyzacji lokalowej, klimatyzacji przemysłowej, systemowej klimatyzacji wraz z systemami precyzyjnej klimatyzacji. Serwisem objęte są zarówno pojedyncze jednostki klimatyzacyjne jak i instalacje klimatyzacyjne. Do celów działania naszej firmy należy także obsługa systemów regulacji temperatury w warunkach przemysłowych, technologii chłodzenia maszyn, sprzętów medycznych, a także stanowisk produkcyjnych i handlowych. Pracownicy firmy naprawiają, konserwują i prowadzą montaż wymienników, chłodziarek szaf sterowniczych oraz klimatyzatorów szaf automatyki.

Specjalnością firmy jest chłodzenie i klimatyzacja akceleratorów do rezonansu magnetycznego i specjalistyczne układy chłodzenia sprężarki helowej.

Realizujemy zadania projektowe oraz fachowy montaż układów klimatyzacji w obrębie małych oraz dużych obiektach – zarówno tych o charakterze przemysłowym jak i indywidualnym. Wszystkie instalacje wykonywane są na podstawie projektów powierzonych lub własnych, obejmując budynki istniejące i te dopiero co powstające. Nasza firma zajmuje się doradztwem przy wyborze urządzeń i podzespołów klimatyzacyjnych i ich eksploatacji. Urządzenia znajdujące się w naszej ofercie możemy dostosować do przeznaczenia i parametrów technicznych budynku, mając na szczególnym względzie indywidualne preferencje i potrzeby naszych klientów. Priorytetem w projektowaniu, montażu oraz eksploatacji jest szczególna troska o niskie zużycie energii elektrycznej i ochronę środowiska naturalnego. W tym celu bardzo chętnie stosujemy FreeCooling oraz układy oparte o technikę inverterową. Dbamy o racjonalne wykorzystanie energii – stąd też stosujemy układy odzyskiwania wygenerowanego ciepła z urządzeń przemysłowych oraz sprzętu chłodniczego.

Współpracujemy z licznymi producentami i sieciami dystrybucyjnymi, które oferują cenione przez klientów i sprawdzone technologie w zakresie ogrzewania, klimatyzacji, chłodzenia oraz wentylacji!

Rozwijamy umiejętności i wiedzę pracujących u nas specjalistów. Każdy z pracowników odbywa dodatkowe szkolenia i kursy. Serwisanci i konserwatorzy pracujący w naszej firmie dysponują odpowiednimi uprawnieniami (Świadectwo Kwalifikacji, SEP), które wraz z zastosowaniem najlepszego, profesjonalnego sprzętu gwarantują realizację prac na bardzo wysokim poziomie.

Potwierdzeniem kwalifikacji i najwyższych standardów usług montażu urządzeń klimatyzacyjnych, serwisowania i konserwacji technologii klimatyzacyjnych jest wpis do rejestru certyfikowanych przedsiębiorców, prowadzonego przez Urząd Dozoru Technicznego.

Kolejnym potwierdzeniem profesjonalizmu, wiedzy i standardów jest przyjęcie do zaszczytnego grona firm należących do Krajowego Forum Chłodnictwa. Forum to zrzesza najlepszych i najbardziej zaufanych specjalistów na rynku polskim.

Nasze usługi realizujemy w oparciu o założenia i wymogi programu Rzetelna Firma, co stanowi potwierdzenie stabilności finansowej, transparentności, rzetelności płatniczej firmy i naszej wiarygodności na rynku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ogromnej wiedzy i nowoczesnemu zapleczu technicznemu możemy zaoferować naszym klientom szybką i skuteczną pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów i niepokojów dotyczących chłodzenia technologicznego, przemysłowego i klimatyzacji obiektowej!

admin